Nákupný košík (0)

0 produktov / 0.00 €   Vyhodiť z košíku

Kategórie

Odporúčame

 DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX...

DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX...

24.11 € (20.09 € bez DPH)
726.38 Sk (605.32 Sk bez DPH)

Detail produktu
 Canyon CNS-CEP3RO štýlové slúchadlá do...

Canyon CNS-CEP3RO štýlové slúchadlá do...

4.51 € (3.76 € bez DPH)
135.91 Sk (113.26 Sk bez DPH)

Detail produktu

Náhradní baterie AVACOM do Symbol MC5040 Laser Li-ion 3,7V 3700mAh

Objednací kód SCSY-MC54H-384
Čárový kód 8591849047131
Výrobce AVACOM
Záruka 24 měsíců
Typ článku Li-ion
Napětí 3,7V
Kapacita 3700mAh
Kapacita (Wh) 13.7Wh

Náhradní baterie AVACOM
Symbol MC5040 Laser Li-ion 3,7V 3700mAh

77.1 x 61.7 x 13.9 mm, články Panasonic

21-61314-01, 21-67314-01, BTRYMC50EAB00, 21-67315-01, BTRY-MC50EAB02

Modely

Čtečky čárových kódů
SYMBOL
MC5040High
MC5040Std
Part Numbers

BTRYMC50EAB00
BTRY-MC50EAB02
21-61314-01
21-67314-01
21-67315-01

Novinka

Cena: 52.85 € (1 592.04 Sk) s DPH
Kód tovaru: 281657
Záruka: 24 mesiacov
Stav na sklade: Nie je na sklade
Výrobca: Avacom
Status: Novinka