Nákupný košík (0)

0 produktov / 0.00 €   Vyhodiť z košíku

Kategórie

Odporúčame

 14-Core Intel® Xeon™ Gold 5120 (14 core)...

14-Core Intel® Xeon™ Gold 5120 (14 core)...

1 868.11 € (1 556.76 € bez DPH)
56 278.57 Sk (46 898.81 Sk bez DPH)

Detail produktu
 ActiveJet Ink cartridge HP 655 CZ111AE Premium...

ActiveJet Ink cartridge HP 655 CZ111AE Premium...

4.66 € (3.89 € bez DPH)
140.50 Sk (117.08 Sk bez DPH)

Detail produktu
Nachádzate sa:

Filter

Média konvertory

Radiť podľa: Názvu vzostupne / zostupne   |   Ceny vzostupne / zostupne
Delock 19" Chassis 1.5 U for 18 Media Converters

Delock 19" Chassis 1.5 U for 18 Media Converters

407.80 € (339.83 € bez DPH)
12 285.28 Sk (10 237.73 Sk bez DPH)

Detail produktu
 Delock Media Converter 10/100/1000Base-T to...

Delock Media Converter 10/100/1000Base-T to...

56.96 € (47.47 € bez DPH)
1 715.94 Sk (1 429.95 Sk bez DPH)

Detail produktu
 Delock Media Converter 1000Base-LX SC SM 1310 nm...

Delock Media Converter 1000Base-LX SC SM 1310 nm...

53.45 € (44.54 € bez DPH)
1 610.26 Sk (1 341.88 Sk bez DPH)

Detail produktu
Delock Media Converter 1000Base-X SFP to SFP

Delock Media Converter 1000Base-X SFP to SFP

65.02 € (54.19 € bez DPH)
1 958.87 Sk (1 632.40 Sk bez DPH)

Detail produktu
Delock Media Converter 10GBase-R SFP+ to SFP+

Delock Media Converter 10GBase-R SFP+ to SFP+

302.12 € (251.76 € bez DPH)
9 101.60 Sk (7 584.67 Sk bez DPH)

Detail produktu
 Delock Media konvertor 10/100/1000Base-T to SFP,...

Delock Media konvertor 10/100/1000Base-T to SFP,...

65.04 € (54.20 € bez DPH)
1 959.28 Sk (1 632.73 Sk bez DPH)

Detail produktu
 Delock Media Konvertor 1000Base-LX SC SM 1310 nm...

Delock Media Konvertor 1000Base-LX SC SM 1310 nm...

106.43 € (88.69 € bez DPH)
3 206.35 Sk (2 671.96 Sk bez DPH)

Detail produktu
 Delock Media Konvertor 1000Base-LX SC SM 850 nm...

Delock Media Konvertor 1000Base-LX SC SM 850 nm...

95.91 € (79.92 € bez DPH)
2 889.32 Sk (2 407.77 Sk bez DPH)

Detail produktu
 Delock Media Konvertor 100Base-FX SC SM 1310 nm...

Delock Media Konvertor 100Base-FX SC SM 1310 nm...

35.33 € (29.44 € bez DPH)
1 064.46 Sk (887.05 Sk bez DPH)

Detail produktu