Nákupný košík (0)

0 produktov / 0.00 €   Vyhodiť z košíku

Kategórie

Odporúčame

 QNAP™mini SAS external cable SFF-8644-SFF-8644...

QNAP™mini SAS external cable SFF-8644-SFF-8644...

165.65 € (138.04 € bez DPH)
4 990.28 Sk (4 158.56 Sk bez DPH)

Detail produktu
 SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC),...

SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC),...

363.55 € (302.96 € bez DPH)
10 952.37 Sk (9 126.97 Sk bez DPH)

Detail produktu
Nachádzate sa:

Filter

Sieťové prvky

Radiť podľa: Názvu vzostupne / zostupne   |   Ceny vzostupne / zostupne
 šroubek M2,2x8 pro spojky SC,SCD,LC,E2000 -...

šroubek M2,2x8 pro spojky SC,SCD,LC,E2000 -...

0.05 € (0.04 € bez DPH)
1.62 Sk (1.35 Sk bez DPH)

Detail produktu
Záslepka SC

Záslepka SC

0.20 € (0.17 € bez DPH)
6.07 Sk (5.06 Sk bez DPH)

Detail produktu
Záslepka SC Duplex

Záslepka SC Duplex

0.28 € (0.24 € bez DPH)
8.50 Sk (7.09 Sk bez DPH)

Detail produktu
Plastic Housing For Adaptor SC (redukce)

Plastic Housing For Adaptor SC (redukce)

0.28 € (0.24 € bez DPH)
8.50 Sk (7.09 Sk bez DPH)

Detail produktu
DATACOM Rámeček pro keystone do patch panelu BK

DATACOM Rámeček pro keystone do patch panelu BK

0.35 € (0.29 € bez DPH)
10.53 Sk (8.77 Sk bez DPH)

Detail produktu
 FTP konektor OPTIX 8P8C cat.6 drát 1ks...

FTP konektor OPTIX 8P8C cat.6 drát 1ks...

0.36 € (0.30 € bez DPH)
10.93 Sk (9.11 Sk bez DPH)

Detail produktu
 Opticord Trubičková Ochrana Optického svaru...

Opticord Trubičková Ochrana Optického svaru...

0.40 € (0.34 € bez DPH)
12.15 Sk (10.12 Sk bez DPH)

Detail produktu
Opticord Boot ST, na OPI, MM, SM, 0.9mm - černý

Opticord Boot ST, na OPI, MM, SM, 0.9mm - černý

0.40 € (0.34 € bez DPH)
12.15 Sk (10.12 Sk bez DPH)

Detail produktu
Mikrotrubička 14/10 modrá MIKROHARD

Mikrotrubička 14/10 modrá MIKROHARD

0.44 € (0.37 € bez DPH)
13.36 Sk (11.13 Sk bez DPH)

Detail produktu