Nákupný košík (0)

0 produktov / 0.00 €   Vyhodiť z košíku

Kategórie

Odporúčame

 MSI GP63 8RE-627CZ Leopard 15,6 FHD...

MSI GP63 8RE-627CZ Leopard 15,6 FHD...

1 450.55 € (1 208.79 € bez DPH)
43 699.34 Sk (36 416.12 Sk bez DPH)

Detail produktu
 DDR 2 ........8 GB . 667MHz . ECC REG .......

DDR 2 ........8 GB . 667MHz . ECC REG .......

254.02 € (211.68 € bez DPH)
7 652.49 Sk (6 377.07 Sk bez DPH)

Detail produktu
Nachádzate sa:

Filter

Príslušenstvo

Radiť podľa: Názvu vzostupne / zostupne   |   Ceny vzostupne / zostupne
3TB 7.2K NearLine SAS HD - Hot Plug Kit

3TB 7.2K NearLine SAS HD - Hot Plug Kit

470.40 € (392.00 € bez DPH)
14 171.27 Sk (11 809.39 Sk bez DPH)

Detail produktu
3TB SATA 7.2k 3.5" HD Cabled  Enterprise Class

3TB SATA 7.2k 3.5" HD Cabled Enterprise Class

220.59 € (183.83 € bez DPH)
6 645.52 Sk (5 537.93 Sk bez DPH)

Detail produktu
 DELL 1TB 2.5 inch SATA (7,200 RPM) Hard Drive...

DELL 1TB 2.5 inch SATA (7,200 RPM) Hard Drive...

73.58 € (61.32 € bez DPH)
2 216.79 Sk (1 847.33 Sk bez DPH)

Detail produktu
Dell 300GB SSD SATA

Dell 300GB SSD SATA

598.40 € (498.67 € bez DPH)
18 027.48 Sk (15 022.90 Sk bez DPH)

Detail produktu
 Dell NetShelter SX 42U 600mm x 1070mm Deep...

Dell NetShelter SX 42U 600mm x 1070mm Deep...

1 679.31 € (1 399.43 € bez DPH)
50 591.03 Sk (42 159.19 Sk bez DPH)

Detail produktu
 Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm...

Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm...

209.22 € (174.35 € bez DPH)
6 302.98 Sk (5 252.48 Sk bez DPH)

Detail produktu
  • < Predchádzajúca
  • 1
  • Nasledujúca >